Školská jedáleň

ŠKOLSKÁ  JEDÁLEŇ OZNAMUJE

Aktuálne informácie k septembru 2023

Jedálny lístok na aktuálny týždeň je Vám k dispozícii prostredníctvom Edupage.

Prosíme o zrealizovanie úhrady poplatku za stravu dieťaťa materskej školy na účet školskej jedálne číslo:

IBAN: SK31 5600 0000 0006 5757 3006.

Pri prevode uveďte stanovenú sumu poplatku

- za celodennú stravu 42 eur

- za poldennú stravu 34 eur

- deti plniace povinné predprimárne vzdelávanie 14 eur (celodenná strava) alebo 6 eur (poldenná) (doplatok ku štátnej dotácii)

Vo variabilnom symbole uveďte mesiac a rok, do správy pre prijímateľa napíšte meno dieťaťa a triedu MŠ. Úhrady je potrebné realizovať do 20. dňa MESIAC VOPRED. Výška platby je v každom mesiaci rovnaká, vyúčtovanie sa urobí až po ukončení školského roka, ak dieťa ostáva v MŠ, preplatok sa prenáša do nasledujúceho šk. roka. Prosíme každú zmenu účtu nahlásiť do ŠJ.

Odhlásiť dieťa zo stravovania bude možné najneskôr do 10.00 hod. jeden deň vopred cez edupage, v prípade ochorenia dieťaťa počas víkendu alebo v noci volajte do 7.00 hod ráno na tel. č. 032/649 32 87 do školskej jedálne.

Za neodhlásenú stravu včas sa finančná náhrada neposkytuje. V prípade neodhlásenej stravy u predškolákov platia rodičia plnú sumu za stravu, počas neprítomnosti dieťa nemá nárok na dotáciu.

Od rodičov je dôrazne žiadané dodržiavanie termínov splatnosti za stravu. V prípade nedodržania termínu splatnosti nebudú stravníkom vydané obedy.

Úhrada za stravovanie v Školskej jedálni pri ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča

V zmysle zákona č. 245./2008 Z .z. o výchove a vzdelávaní ( školský zákon) o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, upravuje Školská jedáleň pri ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča finančný limit na nákup potravín a úhradu za stravovanie od 01. 01. 2023.

Poplatok od 01. 01. 2023

poldenná strava...................1,70 eur

MŠ celodenná strava.................2,10 eur

Sumár: MŠ - paušálna platba poldenná ........ 34 eur